T-Mobile: Podróż komunikacją miejską z biletem w komórce już możliwa. Na razie tylko w Białymstoku

Opublikowano: 2015-02-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-bilet-telefonW ramach programu pilotażowego, Białystok, jako pierwsze miasto w Polsce umożliwia podróż komunikacją z kartą miejską w komórce. Usługa została udostępniona abonentom T-Mobile w aplikacji MyWallet.

„Bilet 4TAP” to wspólna inicjatywa NFC4Mobile i Białostockiej Komunikacji Miejskiej. Żeby łatwo i wygodnie korzystać z biletu w telefonie wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.4tap.pl i jednorazowo udać się do punktu obsługi BKM, by potwierdzić swoją tożsamość. Karta stanie się wtedy aktywna. Dodatkowo, można ją doładować tak samo jak zwykła kartę miejską, również przez powyższą stronę.

Celem korzystania z Karty Miejskiej w telefonie użytkownik musi posiadać smartfon obsługujący technologię NFC, kartę SIM NFC od T-Mobile oraz aktywną usługę MyWallet. Ta ostatnia już teraz umożliwia płacenie za zakupy telefonem, korzystając z kart płatniczych wydanych przez banki.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.