T-Mobile: Samsung Galaxy S6 za 1 zł w nowej ofercie dla firm

Opublikowano: 2016-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-galaxy-s6-profirma-novaT-Mobile wprowadza nową, dedykowaną małym firmom ofertę z flagowym modelem Samsunga. W ramach taryfy proFirma NOVA, wraz ze smartfonem Galaxy S6 za 1 zł, klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju oraz 10 GB Internetu.

Klienci biznesowi, którzy z szerokiej oferty dostępnych w T-Mobile smartfonów wybiorą Samsunga Galaxy S6, mają teraz możliwość skorzystania ze specjalnej oferty. W nowej taryfie proFirma NOVA przedsiębiorcy mogą rozmawiać i SMS-ować do wszystkich sieci bez limitu, a także otrzymują pakiet Internetu w wysokości 10 GB miesięcznie – wszystko to w pakiecie z jednym z najlepszych smartfonów na rynku za symboliczną złotówkę i przy abonamencie 119.99 zł.

Dodatkowo, na obecnych klientów T-Mobile, przedłużających umowę czeka prezent w postaci stałego, comiesięcznego pakietu 200 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy wychodzące w roamingu w krajach EU.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.