T-Mobile: Smartfony LG i zniżka na rower

Opublikowano: 2015-10-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #Internet mobilny

news-tmobile-smartfony_lg-rower-1Miłośnicy mobilności mogą od dziś skorzystać z nowej oferty promocyjnej T-Mobile, w ramach której za zakup wybranych smartfonów LG można otrzymać rabat na zakup roweru Plumbike.

Startująca w e-shopie T-Mobile Polska promocja jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę. Wybierając flagowca od LG – model G4, lub jego młodszego brata – model G4c, można skorzystać z 20% rabatu (nawet 500 zł zniżki) na ręcznie produkowane rowery Plumbike, które dodatkowo można własnoręcznie zaprojektować.

Aby otrzymać kod rabatowy po otrzymaniu telefonu, należy zarejestrować się wypełniając formularz na tej stronie, wpisując w puste pola dane do wysyłki, zaznaczając model wybranego urządzenia oraz jego numer IMEI. Konfiguracji roweru można natomiast dokonać pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.