T-Mobile: SMS-y bez limitu do wszystkich w JUMP! MIX

Opublikowano: 2015-02-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #pakiety / usługi #wideo

news-tmobile-jump-mix-1Ruszyła nowa odsłona Mix-a w T-Mobile, w ramach której zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora mogą korzystać z usługi Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci.

Nowa oferta, wsparta została kampanią reklamową skierowaną do osób lubiących SMS-ować i być w nieograniczonym kontakcie z bliskim, niezależnie od sieci. Najnowszy spot promuje ofertę JUMP! MIX, koncentrując się na dostępnej usłudze SMS-ów bez limitu do wszystkich sieci, w ofercie ze smartfonami od 9 zł. Klip utrzymano w stylu i kolorach typowych dla T-Mobile. Oprócz kampanii telewizyjnej, pojawiły się również billboardy w całym kraju.


W ramach oferty JUMP! MIX klienci mają do wyboru szeroki wachlarz smartfonów, w tym LG F60 z LTE, Microsoft Lumia 535 i Samsung Galaxy Core 2. Mogą również skorzystać z dodatkowych usług, takich jak WiMP, MyBox czy Strefa T-Mobile w Player.pl.

news-tmobile-jump-mixDla zainteresowanych:
Regulamin promocji
Cennik promocyjnych telefonów

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.