T-Mobile: Sony Xperia Z5 i Z5 Compact z prezentem dla wszystkich klientów

Opublikowano: 2015-09-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-xperia_z5_z5compact-ofertaT-Mobile, jako pierwszy operator na polskim rynku, wprowadził do swojej oferty kolejne topowe smartfony. Tym razem są to flagowce Sony – Xperia Z5 oraz Z5 Compact. Dokonując zakupu w sklepie internetowym T-Mobile, do każdego modelu klienci otrzymają prezent w postaci słuchawek Sony Extra Bass lub ZX660AP.

Od 21 września na stronie www.t-mobile.pl będą dostępne w przedsprzedaży najnowsze modele smartfonów od Sony – Xperia Z5 oraz Xperia Z5 Compact. Oferta jest skierowana do obecnych i nowych klientów T-Mobile, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Ponadto, każdy kto zamówi te urządzenia, otrzyma gratisowo jedne ze słuchawek Sony. Do modelu Xperia Z5 operator dołącza słuchawki Sony Extra Bass z systemami Vibration Bass i Electro Bass Booster o wartości rynkowej 370 zł. Z kolei przy wyborze modelu Xperia Z5 Compact klient otrzyma słuchawki Sony ZX660AP, łączące mocne brzmienie, komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.