T-Mobile: Sony Xperia Z5 Premium z prezentem

Opublikowano: 2015-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-sony_xperia_z5_premium-sluchawki-1Od 20 listopada klienci T-Mobile mogą skorzystać z oferty, w ramach której najnowszy flagowiec od Sony – Xperia Z5 Premium – dostępny jest w limitowanym zestawie ze śnieżnobiałymi słuchawkami Sony SBH60 w prezencie.

17 listopada T-Mobile jako pierwszy i jedyny na tę chwilę operator w Polsce wprowadził do swojej oferty smartfon Sony Xperia Z5 Premium wyposażony w ekran 4K, procesor Snapdragon 810, 3 GB RAM oraz aparat fotograficzny 23 Mpix. Natomiast od dziś, 20 listopada, na pierwszych 30 klientów, którzy zdecydują się na zakup tego modelu w sklepie internetowym T-Mobile, czeka limitowana oferta – słuchawki nauszne Sony SBH60 gratis.

Oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowę.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.