T-Mobile: Specjalna oferta świąteczna i prezenty dla stałych klientów

Opublikowano: 2015-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-oferta_swiateczna-1Od 2 listopada każdy poszukujący dla siebie i swoich bliskich gwiazdkowego prezentu może wybrać spośród specjalnych świątecznych zestawów T-Mobile: ofert i topowych urządzeń w atrakcyjnych cenach.

Klienci, którzy poszukują prezentów dla swoich bliskich, mogą wybrać jeden z zestawów świątecznych w T-Mobile, składających się na przykład z 8-calowego tabletu Huawei MediaPad T1 i nowego, wodoodpornego smartfona Sony Xperia M4 Aqua. W ofercie świątecznej znajdują się także rodzinne taryfy Jump! FAMILY z topowymi smarfonami. Taryfy Jump! FAMILY to nie tylko nielimitowane rozmowy z T-Mobile i do innych sieci, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i duże paczki Internetu, ale także usługi dodatkowe – chociażby usługa TIDAL dla miłośników muzyki. Dodatkowo, dzięki Strefie T-Mobile w Player.pl cała rodzina może oglądać ulubione filmy i seriale, bajki dla dzieci i kanały TV dostępne na żywo na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Stali klienci T-Mobile mogą liczyć na dodatkowe prezenty. Przedłużając umowę, każdy z nich otrzyma Internet LTE bez limitu danych na 3 miesiące całkowicie za darmo. Dodatkowy bonus czeka z kolei na tych klientów, którzy już posiadają w T-Mobile telefon komórkowy (w ofercie abonamentowej lub Mix) albo Internet mobilny. Zawierając umowę na kolejną usługę, otrzymają zniżkę w wysokości 240 zł na abonament na cały okres trwania umowy.

news-tmobile-oferta_swiateczna-jump_family-1Świąteczną ofertę w T-Mobile będzie wspierać kampania reklamowa. Od 3 października w telewizji oraz w Internecie pojawią się 10 sekundowe spoty, tzw. bumpery, zapowiadające startującą niedługo kampanię świąteczną. Kolejne odsłony kampanii pojawią się już 10 listopada. Najnowszą produkcję można obejrzeć poniżej.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.