T-Mobile: Stacja dokująca gratis przy zakupie Lumii 950 XL

Opublikowano: 2015-12-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-lumia950xl-ofertaDługo oczekiwane, najnowsze Lumia 950 i 950 XL są już dostępne w T-Mobile w cenach rozpoczynających się od 9 zł. Na osoby, które wybiorą drugi z wariantów urządzenia czeka natomiast specjalny prezent.

Smartfony są dostępne we wszystkich taryfach Jump Family dla użytkowników indywidualnych oraz w taryfach Jump proFirma dla biznesu. Stali klienci mogą skorzystać ze specjalnych ofert i dodatkowych bonusów, z którymi można zapoznać się w salonach T-Mobile i na stronie internetowej www.t-mobile.pl.

Specjalny prezent czeka na użytkowników, którzy wybiorą Lumię 950 XL. Do telefonu otrzymają oni bezpłatnie stację dokującą Microsoft HD-500, która wyceniana jest na 399 zł. Rozszerzona ona funkcjonalność smartfona i przetransformuje go w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę oraz myszkę i korzystać z funkcji Continuum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoftu do 31 stycznia 2016 roku. Otrzymany kod promocyjny musi zostać zrealizowany w Microsoft Store do 28 lutego 2016 roku. Szczegóły znajdują się pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.