T-Mobile: Statystyka pokrycia LTE i nowy konkurs

Opublikowano: 2015-06-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #Internet mobilny #telefony / urządzenia #wyniki / raporty

news-tmobile-konkurs-zlap_najszybsze_lteT-Mobile poinformował, że w zasięgu jego sieci LTE znajduje się już 75% populacji naszego kraju. Z tej okazji przygotowano również specjalny konkurs, w którym do wygrania są smartfony Huawei Mate7, tablet Huawei MediaPad T1 oraz opaski Huawei Talkband B1.

Operator świętuje rok od uruchomienia technologii LTE i w związku z tym pochwalił się statystykami pokrycia zasięgiem w Polsce. Przy okazji, T-Mobile zapewnił, że 3/4 populacji to nie wszystko na co ich stać i możemy się spodziewać zwiększania zasięgu Internetu, przy zachowaniu równie wysokiej jakości usług.

Z tematyką LTE jest też związany konkurs zorganizowany przez T-Mobile, który polega na tym, aby napisać na Twitterze w 140 znakach co fajnego można robić dzięki tak szybkiej transmisji danych, oznaczając w poście profil @ TmobilePolska i używając hasztagu #najlepszasiec. Operator zachęca też do załączenia zdjęcia z pomiarem Speedtest w technologii LTE, zrobione telefonem w sieci T-Mobile.

Do wygrania są następujące nagrody:

Zwycięzcy będą wybrani pod kątem trafności, oryginalności i atrakcyjności odpowiedzi. Dla zainteresowanych – regulamin konkursu „Złap Najszybsze LTE”.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.