T-Mobile: Szabolcs Gáborjáni dołącza do zarządu ds. finansowych

Opublikowano: 2016-04-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-szabolcs-gaborjani-tmobile1 maja 2016 roku Szabolcs Gáborjáni obejmie obowiązki członka zarządu ds. finansowych T-Mobile Polska. Zastąpi na tym stanowisku Jensa Beckera, który po 20 latach zdecydował się na kontynuowanie kariery poza Grupą Deutsche Telekom.

Szabolcs Gáborjáni rozpoczynał karierę zawodową w węgierskim banku K&H Bank. Pracował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Budapeszcie, a następnie w Magyar Telekom należącym do Grupy Deutsche Telekom. W Magyar Telekom zajmował stanowiska kierownicze w obszarze finansów, w tym dyrektora departamentu skarbu. W 2005 roku został powołany na stanowisko członka zarządu i dyrektora ds. finansowych Slovak Telekom, a także członka rady nadzorczej T-Mobile Slovensko. W latach 2011-2014 był dyrektorem ds. finansowych w T-System Iberia, a rok 2015 przeznaczył na zdobywanie nowych doświadczeń poza rynkiem telekomunikacyjnym – został doradcą ds. rozwoju startupów i ich inwestorem.

Gáborjáni jest absolwentem matematyki i informatyki na Eötvös Lorand University w Budapeszcie oraz finansów na Wydzile Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Budapeszcie. Posiada także dyplom CFA (Chartered Financial Analyst) wydany przez CFA Institute.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.