T-Mobile: Szefowie opuszczają pokład

Opublikowano: 2014-10-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

Grzegorz Bors

Grzegorz Bors

Z sieci T-Mobile odchodzą kluczowi pracownicy operatora: Miroslav Rakowski, Grzegorz Bors i Tomasz Nowak.

O odejściu Miroslava Rakowskiego, prezesa T-Mobile Polska, mówiło się już od kilku tygodni. Wówczas, w odpowiedzi na te spekulacje biuro prasowe operatora wydało oświadczenie, w którym zaznaczyło, że decyzja o odejściu Rakovskiego ze stanowiska została uzgodniona z Deutsche Telekom (właścicielem T-Mobile Polska) już na początku 2014 roku. Ma ono nastąpić z końcem grudnia.

Teraz okazuje się, że pokład operatora opuszcza także Grzegorz Bors, członek zarządu odpowiedzialny za rynek prywatny. Bors zdecydował, że z początkiem 2015 roku rozpocznie nowy etap w swoim zawodowym rozwoju, w T-Mobile Polska przepracował ostatnich 12 lat.

Trzecim istotnym dla firmy pracownikiem, który zmienił firmowe barwy jest Tomasz Nowak, który w T-Mobile Polska pracował od 1996 roku, a ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Departamentu Rozwoju Biznesu i Współpracy z Partnerami. Nowak zdecydował się przejść do firmy Action S.A., w której ma się zajmować rozwojem biznesu mobilnego.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi wspomniane osoby opuszczające pokład T-Mobile. W nieco dłuższej perspektywie zarówno zmiana na stanowisku prezesa, jak i na kilku kluczowych posadach w firmie może oznaczać roszady w polityce prowadzonej przez T-Mobile na polskim rynku. Czy będzie to zmiana na lepsze? To zapewne okaże się w ciągu kilku nadchodzących miesięcy.

Źródło: T-Mobile Polska

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.