T-Mobile: Usługi z Ulgą

Opublikowano: 2015-08-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #mixy #pakiety / usługi #wideo

news-tmobile-uslugi_z_ulgaNowa elastyczna oferta usług łączonych, która rusza 21 sierpnia, pozwala na dokupienie do podstawowej usługi aż do 5 dodatkowych i zaoszczędzić przy tym nawet do 50 zł miesięcznie.

Na klientów T-Mobile, którzy do posiadanego abonamentu (usługi głosowe lub internetowe) lub taryfy Mix dokupią kolejne usługi abonamentowe, czekają zniżki na każdy kolejny abonament. W ramach „Usług z Ulgą” klient podpisując drugią i kolejne umowy na usługi telefonii bądź Internetu (mobilnego lub domowego) otrzyma 10 złotych zniżki na nowy abonament przez cały okres trwania umowy. Rabaty będą sumowane. Promocja „Usługi z Ulgą” umożliwia zakup kilku aktywacji jednego typu usługi.

„Usługa z Ulgą” to także możliwość zyskania 20% więcej za każde doładowanie konta w T-Mobile na kartę, Internetu na kartę w T-Mobile, konta Heyah lub konta Mix w T-Mobile albo Heyah. Jedynym warunkiem uzyskania rabatu jest zlecenie doładowania konta z abonamentu w T-Mobile.

Wprowadzenie oferty wspiera kampania reklamowa, a nowe spoty telewizyjne i online z Tomaszem Kotem w roli głównej można oglądać już od 21 sierpnia.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.