T-Mobile: Zestaw Lenovo Miix 300 z LTE bez limitu

Opublikowano: 2016-08-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Internet mobilny #telefony / urządzenia #wideo

news-tmobile-8T-Mobile promuje zestaw składający się z tabletu Lenovo Miix 300 2w1 i modemu lub routera za złotówkę na start oraz Internetu LTE bez limitu.

Lenovo Miix 300 2w1 to tablet z odłączaną klawiaturą, dzięki czemu w każdej chwili można zamienić go w wygodny do pracy laptop. W T-Mobile dostępny jest wraz z modemem lub routerem mobilnym do wyboru w opłacie na start obniżonej z 599 zł do 1 zł w taryfie MAX z Internetem LTE bez limitu.

news-tmobile-internet-oferta

W T-Mobile Internet LTE z laptopem lub tabletem jest dostępny w trzech różnych zestawach, a w nowej promocji większość startowych cen urządzeń została obniżona nawet do złotówki. Umowa jest zawierana na 24 miesiące. Przykładowo, w taryfie MAX z miesięczną opłatą 69.99 zł oferowany jest pakiet danych 50 GB (wykorzystywany tylko poza zasięgiem LTE) oraz darmowy Internet LTE bez limitu.

Ofertę wspiera dedykowana kampania marketingowa.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.