T-Mobile: Zmiana cen pakietów roamingowych na wakacje

Opublikowano: 2015-07-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-roaming-pakietyT-Mobile obniża ceny najpopularniejszych pakietów roamingowych nawet o jedną trzecią w ofercie Travel & Surf. Obniżki dotyczą osób korzystających z planów abonamentowych, jak i taryf na kartę oraz Mix.

Od 1 lipca 2015 roku wraz z rozpoczęciem sezonu wakacyjnych podróży T-Mobile Polska przygotował dla klientów T-Mobile oraz Heyah niespodziankę i obniżył ceny najpopularniejszych pakietów roamingowych. Teraz cena usługi „Wszędzie Rozmawiaj”, czyli 30 minut do wykorzystania w roamingu, wymienialnych na SMS-y lub MMS-y, w ofercie wakacyjnej została obniżona do 5.99 złotych. Cena minuty rozmowy kosztuje niecałe 20 groszy, czyli jak za połączenie krajowe. Usługę w ofercie abonamentowej T-Mobile, T-Mobile na kartę oraz MIX można aktywować wybierając *100# na telefonie.

Z kolei usługa Internetu mobilnego Travel & Surf oferuje klientom możliwość wybrania odpowiedniego dla nich pakietu spośród siedmiu różnych zawierających od 20 MB do 2 GB danych do wykorzystania za granicą. Najmniejszy z nich kosztuje 9.90 zł, a największy po wakacyjnym obniżeniu ceny 129.90 zł.

Od 1 lipca do 31 sierpnia z nowej propozycji operatora mogą skorzystać klienci T-Mobile oraz Heyah w ofercie abonamentowej, Mix oraz na kartę na poniższych warunkach:

news-tmobile-travel_surf-roamingnews-tmobile-travel_surf-roaming-1Wakacyjna zmiana cen usługi Travel & Surf stanowi część rozpoczętej niedawno i zakrojonej na szeroką skalę kampanii wizerunkowej T-Mobile „Łączymy ludzi w Europie”, którą wspiera dedykowana strona. Na tej stronie można nie tylko poszerzyć wiedzę na temat europejskich atrakcji turystycznych, ale także znaleźć szczegółowe informacje na temat usługi roamingu mobilnego w T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.