T-Mobile - 20 000 punktów rejestracji prepaid do końca września

Opublikowano: 2016-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #prepaidy

news-tmobile-10T-Mobile rozbudowuje sieć punktów rejestrujących numery T-Mobile na kartę, Heyah oraz tuBiedronka. Do końca września ma ich być ponad 20 000 w całym kraju.

Aktualnie klienci operatora mogą zarejestrować swój numer w blisko 9 000 różnych punktów na terenie całego kraju. Obok sklepów T-Mobile, kiosków Ruchu oraz placówek Poczty Polskiej, saloników prasowych InMedio, Relay, 1Minute, można tego dokonać również w sieci Niezrzeszonych Punktów Sprzedaży Detalicznej.

T-Mobile przypomina, że dla wszystkich klientów – zarówno stałych, jak i nowych – przygotowane zostały specjalne promocje za zarejestrowanie karty. Na ten moment jest to możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu nawet przez rok oraz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci przez 30 dni.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.