T-Mobile - na co klienci przeznaczają transfer danych?

Opublikowano: 2016-06-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-kotNajpopularniejsze wśród użytkowników jest przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji webowych. Wykorzystywanych jest na to ponad 46% całości przesyłania danych w sieci T-Mobile.

Na drugim miejscu znalazł się YouTube, odpowiadający za blisko 30% przesyłanych w sieci danych oraz inne materiały wideo – kolejne 7%. Łącznie na te dwie najpopularniejsze aktywności w sieci konsumenci przeznaczają ponad 83% danych. Na kolejnym miejscu znalazło się korzystanie z serwisów peer2peer, na które wykorzystujemy ponad 3% danych. Po około 1.5% przeznaczamy na gry, działanie aplikacji oraz tzw. Messengery, czyli różnego rodzaju komunikatory internetowe.

news-tmobile-ruch-w-sieci

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.