T-Mobile chwali się popularnością promocji „Gigabajty za gole”

Opublikowano: 2016-06-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi #wyniki / raporty

news-tmobile-euro2016Od pierwszego spotkania reprezentacji Polski na Euro 2016, T-Mobile rozdaje użytkownikom pakiety danych o określonych wielkościach. Akcja okazała się dość dużym sukcesem.

Do tej pory operator aktywował blisko 100 000 darmowych pakietów internetowych, przyznawanych za każdą bramkę strzeloną przez Polaków na tegorocznych Mistrzostwach Europy – ostatnio było to 10 GB na 30 dni. A ponieważ reprezentacja gra dalej, operator już szykuje się do kolejnych bonusów, które czekają na użytkowników ofert abonamentowych, Mix i na kartę. Paczki włącza się SMS-em o treści podanej przez T-Mobile na Twitterze i Facebooku.

T-Mobile przedstawił także garść statystyk dotyczących liczby połączeń podczas meczu Polska – Szwajcaria. Na początku drugiej połowy było niemal o 45% mniej połączeń głosowych niż zwykle. Jednakże o ponad 40% więcej telefonów wykonali klienci sieci tuż po spotkaniu, gdy „nasi” zwyciężyli po serii rzutów karnych.

news-tmobile-wykres-1

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.