T-Mobile dla biznesu - nielimitowane rozmowy w roamingu

Opublikowano: 2016-06-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #pakiety / usługi

news-tmobile-oferta-biznesStartuje nowa oferta T-Mobile dla firm. Korzystający z niej klienci otrzymają darmowe rozmowy i 1 GB Internetu do wykorzystania za granicą.

Rozmowy bez limitu do krajów UE dostępne są w ramach abonamentu już od taryfy Jump! proFirma M, a w najwyższe taryfy wliczone zostały także pakiety minut i paczki danych dla podróżujących za granicę. Te usługi uzupełnia Międzynarodowa Strefa T-Mobile, w której rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 1 GB danych są wliczone w abonament już od taryfy Jump! proFirma L. Nowe usługi nie spowodowały zmian wysokości dotychczasowych abonamentów.

news-tmobile-oferta-biznes-roaming

Użytkownicy niższych taryf także mogą skorzystać z nielimitowanych pakietów rozmów i SMS-ów/MMS-ów lub 1 GB danych, każdy w cenie 49.99 zł z VAT na okres 14 dni. Oferta dotyczy zarówno nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę.

Promowanym telefonem jest Huawei P9, dostępny za 1 zł z VAT w taryfie Jump proFirma XL za 129.99 zł netto miesięcznie.

Do Międzynarodowej Strefy T-Mobile należą wszystkie państwa europejskie, w których Grupa Deutsche Telekom oferuje usługi: Austria, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Węgry.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.