T-Mobile dla firm - zwiększony pakiet danych i pół roku za złotówkę

Opublikowano: 2016-01-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-biznesT-Mobile prezentuje kolejne zmiany w ofertach dla firm. Tym razem klienci biznesowi, wybierający taryfy Jump! proFirma, otrzymają jeszcze większe paczki danych, a dodatkowo przez pierwszych sześć miesięcy abonament będzie obniżony od 1 zł.

T-Mobile, oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów, proponuje swoim klientom biznesowym więcej Internetu w taryfach S-XL. Zmiany prezentują się następująco:

news-tmobile-dla_firm-oferta-internet

W każdej chwili można także zwiększyć dostępny w taryfie limit o kolejne gigabajty. Każde dodatkowe 2 GB miesięcznie to koszt 5 zł. Pakietami opcjonalnymi można zarządzać elastycznie – ich wyłączenie jest możliwe w każdej chwili i obowiązuje do następnego cyklu rozliczeniowego.

Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z oferty na 30 miesięcy – przez pierwsze 6 miesięcy abonament w każdej taryfie obniżony jest do 1 zł. Oferta jest kierowana do klientów przenoszących numer.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.