T-Mobile dla firm z opcją współdzielenia Internetu

Opublikowano: 2016-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #Internet mobilny

news-tmobile-biznesPrzedsiębiorcy, którzy zamienią swój Internet stacjonarny na nielimitowany LTE i 3G od T-Mobile, zyskają możliwość współdzielenia mobilnego Internetu i przyłączania do usługi kolejnych kart SIM.

Nielimitowany Internet LTE i 3G z możliwością współdzielenia Internetu pomiędzy wieloma kartami SIM to jedna z nowości, jakie T-Mobile wprowadza dla małych i średnich firm przenoszących Internet stacjonarny do T-Mobile. Za tę ofertę przedsiębiorca zapłaci symboliczną opłatę w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy, a po tym okresie abonament będzie wynosić 59 zł netto. Dodatkowo, stali klienci mogą skorzystać z oferty SuperZestaw, która pozwala obniżyć rachunek o 10 zł netto miesięcznie.

news-tmobile-dla-firm-internet-dzielony

Wspólny pakiet Internetu dostępny jest również w zestawach 2 w 1 – klienci otrzymują dwa urządzenia wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Zestawy oferowane są w trzech wariantach: pakiet Internetu bez limitu za 129.99 zł miesięcznie ze smartfonem i routerem lub 30 GB ze smartfonem i tabletem (do wyboru urządzenia Huawei lub Samsung) za 99 zł. W każdej chwili istnieje możliwość przyłączenia do zestawu kolejnych kart SIM.

Kolejną z wprowadzonych przez T-Mobile nowości ofertowych dla firm, to dwukrotnie zwiększone pakiety danych – do wyboru 10 GB i 60 GB dostępnych w ofercie Internet LTE dla biznesu z laptopem lub tabletem na raty.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.