T-Mobile doceniony za obsługę klientów

Opublikowano: 2016-03-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile_polska-1T-Mobile po raz kolejny odebrał Gwiazdę Jakości Obsługi – wyróżnienie przyznawane firmom, które oferują najwyższe standardy w zakresie obsługi klientów.

Poziom satysfakcji klientów badano na wszystkich poziomach komunikacji na linii konsument-firma. Ocenie podlegało zadowolenie klientów zarówno z obsługi w punkcie sprzedaży, jak też kontaktu na infolinii, przez stronę internetową oraz podczas kontaktu bezpośredniego z przedstawicielami handlowymi. Oprócz oceny jakości obsługi, wybrane firmy (badaniu poddano ponad 45 tys. firm z 200 branż) sprawdzono również pod katem prawdopodobieństwo rekomendacji na 2016 rok.

Firmy, które uzyskają najwyższe oceny w badaniach i wyróżniają się na tle średnich wyników w danej branży otrzymują tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi.

„T-Mobile otrzymuje to wyróżnienie systematycznie. Za każdym razem odczuwamy z tego powodu dużą satysfakcję, bo wiemy, że otrzymanie Gwiazdy Jakości to wyraz uznania klientów dla naszych całorocznych starań. Jak zwykle więc dziękujemy i obiecujemy, że w tym roku będziemy pracować jeszcze mocniej!” – czytamy w komunikacie T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.