T-Mobile dostarczy sieć VPN dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

Opublikowano: 2015-07-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-logoT-Mobile Polska wygrał przetarg na dostarczenie rozległej sieci VPN pokonując Orange i Netię. Tym razem operator zrealizuje kontrakt dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na świadczenie usługi transmisji danych i dostępu do Internetu dla niemal 500 lokalizacji ministerstwa w całym kraju.

T-Mobile Polska po zakończonej sukcesem integracji formalno-prawnej z GTS Poland posiada rozbudowaną infrastrukturę. Dzięki ponad 5 000 punktów dostępu i sieci światłowodowej o długości przekraczającej 15 000 kilometrów, mogą zagwarantować klientom dostarczenie usług ICT w placówkach położonych na terenie całego kraju. T-Mobile zyskał czterech dużych klientów, dla których do końca roku dostarczy usługi ICT do kilku tysięcy ich lokalnych przedstawicielstw w całej Polsce.

Kolejnym dużym klientem, dla którego T-Mobile zapewni usługi na terenie całego kraju jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Operator złożył korzystniejszą ofertę niż Orange Polska i Netia, które również startowały w przetargu. Podpisany na początku lipca kontrakt obejmuje usługę transmisji danych oraz centralnego dostępu do sieci Internet dla ponad 490 placówek ministerstwa w całej Polsce z prędkością od 2 do 32 Mb/s. Dla siedziby głównej ministerstwa zapewni łącze redundantne 300 Mb/s z centralnym punktem dostępu do Internetu o prędkości 500 Mb/s.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.