T-Mobile dostarczy usługi telefonii stacjonarnej dla administracji państwowej

Opublikowano: 2016-07-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-3T-Mobile Polska złożył najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu o zamówienie publiczne przeprowadzonym przez Centrum Usług Wspólnych na świadczenie usług telefonii stacjonarnej dla 86 jednostek administracji państwowej.

W ramach realizowanego zamówienia T-Mobile dostarczy usługi bazujące na technologii POTS (linia analogowa), ISDN BRA (linia cyfrowa o dwóch kanałach rozmów) oraz ISDN PRA (linia cyfrowa o 30 kanałach rozmów). Wśród obsługiwanych instytucji znajdą się m.in. prokuratury regionalne i okręgowe, urzędy wojewódzkie, inspektoraty, ministerstwa, GUS, UKE i UOKiK.

Zgodnie z dokumentacją przetargową, szacowana ilość połączeń w ramach świadczonych usług telefonii stacjonarnej dla jednostek objętych postępowaniem wynosi ponad 31 milionów minut na numery stacjonarne i komórkowe w kraju oraz za granicą.

W rozstrzygniętym postępowaniu o zamówienie publiczne T-Mobile wyprzedził dwóch innych oferentów. Kontrakt o wartości 3.41 miliona zł będzie realizowany od 1 września 2016 roku przez 15 miesięcy.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.