T-Mobile dostawcą urządzeń i usług dla Poczty Polskiej

Opublikowano: 2016-08-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-pocztapolska-mobilny-listonoszT-Mobile przystąpił do realizacji kontraktu będącego kontynuacją projektu „Mobilny Listonosz”, realizowanego przez Pocztę Polską S.A. Umowa obowiązuje przez 3 lata.

W ramach wygranego przetargu T-Mobile dostarczy minimum 15 000 tabletów z dedykowaną aplikacją i kartą SIM z usługami transmisji danych. W skład zestawu wchodzić będzie również unikalny rysik pozwalający nie tylko nawigować w urządzeniu, ale również składać odręczny podpis o cechach biometrycznych. W komplecie znajduje się również etui na urządzenie, powerbank i ładowarka samochodowa. Zgodnie z zawartą w umowie opcją na zamówienia dodatkowe oraz sprzętem dostarczonym w ramach pierwszego przetargu do projektu „Mobilny Listonosz”, T-Mobile dostarczy około 25 000 zestawów.

Operator zapewni również minimum 8 000 signature padów, a wraz z opcją i sprzętem dostarczonym w ramach projektu pilotażowego będzie to około 11 000 urządzeń dostępnych we wszystkich placówkach Poczty Polskiej. Umowa przewiduje też świadczenie usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla całości dostarczanego wyposażenia i oprogramowania.

Na bazie innego przetargu, konsorcjum, którego częścią jest T-Mobile, realizuje na rzecz Poczty Polskiej usługi operatora sieci rozległej. W ramach umowy dostarczane są łącza do blisko 5000 placówek PP.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.