T-Mobile i HTC wspierają młodych przedsiębiorców

Opublikowano: 2015-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-htc-zareklamujswojbiznesW ramach współpracy, obie firmy organizują konkurs „ZaREklamuj swój biznes”, jak również są obecne m.in. na wydarzeniu Arena DESIGN 2015 w Poznaniu.

Firmy T-Mobile i HTC wspólnie zachęcają młodych, kreatywnych przedsiębiorców, aby korzystali z nowych technologii do rozwijania swoich umiejętności i przekuwania ich w sukces zawodowy. Dzięki połączeniu rozwiązań i usług oferowanych przez T-Mobile i produktów HTC, otwierają się nowe możliwości komunikacji z klientami, promocji firmy i zdobywania nowych zleceń.

Żeby zachęcić młodych twórców do rozwijania swoich firm, T-Mobile i HTC organizują konkurs pod hasłem „ZaREklamuj swój biznes”. Przedstawiając swój pomysł na biznes w oryginalny sposób i w formie wideo, można powalczyć o nagrodę główną w wysokości 5000 euro na rozwój przedsięwzięcia, kamerę HTC Re oraz pakiet usług dla biznesu od operatora. Konkurs trwa do 31.03.2015, zaś prace należy zgłaszać za pośrednictwem serwisu Instagram, oznaczając je hasztagiem #zareklamujswojbiznes. Trzech laureatów wybiera jury, natomiast czwartą nagrodę przyznaje publiczność. Regulamin i galerię filmów konkursowych można znaleźć na stronie www.zareklamujswojbiznes.pl.

news-tmobile-biznes
Oprócz tego, w ramach wspólnego projektu partnerzy pojawili się na rozpoczętych właśnie targach Arena DESIGN 2015 w Poznaniu. Na stoisku obu firm można porozmawiać ze specjalistami o oferowanych przez T-Mobile rozwiązaniach dla młodych przedsiębiorców. Ponadto, na stoisku można dowiedzieć się, jak przygotować dobry film reklamowy i w praktyce zapoznać się z ofertą HTC. Partnerzy zapraszają do odwiedziń wspólnego stoiska do hali nr. 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 17-20 lutego 2015 roku.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.