T-Mobile i Orange przyznają kolejne darmowe gigabajty

Opublikowano: 2016-06-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #T-Mobile #pakiety / usługi

news-euro2016-polskaZa zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu ze Szwajcarią, T-Mobile i Orange oferują klientom duże paczki danych za darmo.

T-Mobile rozdaje 10 GB po wysłaniu SMS-a o treści GOLSZW10 na numer 499. Bonus jest ważny przez 30 dni w przypadku użytkowników taryf na kartę i Mix lub na okres cyklu rozliczeniowego w przypadku klientów abonamentowych. Aktywacji można dokonać do dnia 28 czerwca 2016 roku. Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

W Orange do dnia 29 czerwca można otrzymać aż 18 GB danych. Wystarczy wysłać SMS o treści KARNY pod numer 277. Pakiet obowiązuje do godziny 23:59 trzeciego dnia następującego po dniu aktywacji. Z oferty skorzystać mogą klienci abonamentowi oraz ofert na kartę. Więcej informacji w regulaminie promocji.

Źródło: T-Mobile, Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.