T-Mobile i Orange rozdają kolejne gigabajty za gole

Opublikowano: 2016-06-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-sponsors-you-1Za nami ostatni mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej EURO 2016. Z tej okazji T-Mobile i Orange oferują pakiety internetowe o wielkości odpowiednio 1 i 7 GB.

Polacy zwyciężyli z Ukrainą 1:0, zapewniając sobie wymarzony awans z grupy. Mogą na tym skorzystać użytkownicy T-Mobile na kartę, Mix oraz abonament, którym operator gwarantuje 1 GB danych do wykorzystania w ciągu 30 dni lub jednego cyklu rozliczeniowego. Aktywacji można dokonać wysyłać SMS o treści GOLUKR1 na numer 499. Oferta obowiązuje do 24.06.2016 r.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie promocji.

W Orange dostępne jest natomiast aż 7 GB Internetu z okazji awansu Polski do następnej fazy turnieju. Wystarczy do dnia 25.06.2016 r. wysłać SMS z hasłem AWANS na numer 277. Z pakietu mogą skorzystać użytkownicy taryf prepaid i abonamentowych. Bonus jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji.

Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Źródło: T-Mobile, Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.