T-Mobile ma Bezpieczny Internet

Opublikowano: 2016-01-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-internetT-Mobile Polska otrzymał certyfikat „Bezpieczny Internet”, który przyznawany jest co roku przez prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Certyfikat to istotny dla klientów i firm telekomunikacyjnych znak jakości, potwierdzający przede wszystkim to, że operator zapewnia swoim użytkownikom możliwie najlepszą ochronę przed nadużyciami i wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie ochronę dzieci. Przyznawany jest na pełny rok kalendarzowy i przy spełnieniu warunków certyfikacji może być przedłużany na kolejne lata.

Internet daje obecnie praktycznie nieograniczone możliwości – zarówno nauki, poznawania świata czy nowych ludzi. Wiele osób wie, jak korzystać z dobrodziejstw nowych technologii, jednak często może nie zdawać sobie sprawy z tego, jakie zagrożenia czyhają w sieci. Dlatego w T-Mobile działania z zakresu bezpieczeństwa w cyfrowym świecie są podstawą realizowanej strategii CR firmy. Telekom prowadzi m.in. działania i kampanie edukacyjne, aby nauczyć korzystania z treści w Internecie w mądry i odpowiedzialny sposób.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.