T-Mobile modyfikuje abonamenty

Opublikowano: 2016-02-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty

news-tmobile-oferta-2Od 1 marca T-Mobile wprowadza zmiany w taryfach abonamentowych i likwiduje opłaty dodatkowe.

Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych dostępne są już w najniższej taryfie Start za 29.99 zł w opcji bez telefonu lub za 49.99 zł z telefonem. T-Mobile zwiększa również pakiety danych – od teraz na użytkowników taryf Comfort, Relax, Multi oraz Max czeka do 10 GB Internetu.

news-tmobile-abonament-zmiany

Operator zrezygnował z dodatkowych opłat, dzięki czemu klienci nie poniosą dodatkowych kosztów, m.in. za papierową fakturę czy brak płatności w terminie. Koszty nie wzrastają również dla tych klientów, którzy nie przenoszą numeru a zawiązują umowę na zupełnie nowy.

Taryfa Jump 3 w 1 to propozycja, którą docenią ci klienci, którym zależy na łatwej kontroli kosztów. W ramach jednej opłaty abonamentowej na każdą z 3 kart SIM użytkownicy otrzymają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz dla każdego oddzielny pakiet 5 GB Internetu.

Oferta jest dostępna w dwóch opcjach:

  • 3 karty SIM bez telefonu za 74.97 zł miesięcznie
  • 2 karty SIM + 1 karta SIM z telefonem za 84.97 zł miesięcznie

Powyższe propozycje dostępne będą od 1 marca we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.