T-Mobile nagradza regularne doładowania

Opublikowano: 2016-05-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-program_premiowyKlienci ofert na kartę w T-Mobile mogą przystąpić do programu premiowego, w którym otrzymają pakiet minut do wszystkich sieci za regularne doładowania konta.

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać użytkownicy taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot oraz Frii. Wystarczy zapisać się do programu premiowego poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a aktywacyjnego pod numer 432 o treści TAK, wysłanie kodu *140*340# lub po połączeniu z konsultantem pod numerem *9602, a następnie doładowywać konto za 25 zł miesięcznie.

W ramach bonusu otrzymuje się pakiet minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, zależny od liczby doładowań:

news-tmobile-premia

Więcej informacji:

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.