T-Mobile partnerem SnowFest 2016

Opublikowano: 2016-01-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-snowfest2016T-Mobile został głównym partnerem tegorocznego festiwalu SnowFest 2016, który odbędzie się już 5-6 lutego w Zakopanem. Z tej okazji operator szykuje niespodzianki dla miłośników dobrej muzyki i zimowych szaleństw.

Zimowa Stolica Polski, czyli Zakopane –  w pierwszy weekend lutego zamieni się w najgorętsze miejsce w kraju. Na słynnej Wielkiej Krokwi odbędzie się trzecia edycja festiwalu SnowFest, łączącego dobrą muzyką i ekstremalne sporty zimowe. Na uczestników czekają dwa dni koncertów gwiazd światowego formatu, pokazy i widowiskowe zawody snowboardowe oraz imprezy After Party.

W ramach partnerstwa T-Mobile na SnowFest 2016, na terenie festiwalu powstanie specjalna Scena T-Mobile. Na niej wystąpi jedna z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek – Cleo. Oprócz tego pojawi się również Too Many T’S, Future Folk oraz Fair Weather Friends. Koncerty będą otwarte dla wszystkich, bez opłat i bez konieczności posiadania biletu. Natomiast w Strefie T-Mobile będzie można się zrelaksować i zregenerować, sięgając po rozgrzewające napoje. W sobotę w ciągu dnia na wszystkich pasjonatów zimowych emocji i prędkości będzie czekać zorbing – zabawa, w której uczestnik wchodzi do środka wielkiej kuli, dając się ponieść prędkości podczas zjazdu ze stoku. W tej rozrywce będą mogli wziąć udział użytkownicy oferty T-Mobile na Kartę, którzy doładują konto kwotą 25 zł.

news-tmobile-snowfest2016-1

Wszystkie odbywające się na Scenie T-Mobile koncerty będą także transmitowane na żywo na oficjalnym kanale T-Mobile w serwisie YouTube.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.