T-Mobile partnerem technologicznym piłkarskiej Ekstraklasy i dostawcą nowej usługi

Opublikowano: 2015-06-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-ekstraklasaWraz z początkiem nowego sezonu Ekstraklasy 2015/2016 zmienia się zaangażowanie T-Mobile w rozgrywki. Po czterech latach współpracy jako sponsor tytularny, operator został partnerem technologicznym rozgrywek i zajmie się dostarczeniem statystyk meczowych „na żywo” dla wszystkich kibiców.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszym umów, również ta została podpisana na okres dwóch lat.

Jako partner technologiczny, T-Mobile dostarczy T-Mobile Stats, czyli aplikację mobilną (Android, iOS) i serwis przeznaczony na komputery, zawierający aktualizowane na bieżąco statystyki wszystkich spotkań i zawodników Ekstraklasy. Automatycznej analizie poddanych będzie blisko 50 składowych w zależności od pozycji, na jakiej gra zawodnik oraz blisko 100 różnych statystyk meczowych. Wszystkie nowe informacje będą natychmiast dostępne na ekranach telefonów i komputerów. T-Mobile Stats ubarwia także obraz meczowy w telewizji. Do prezentowanych dotąd kilkunastu statystyk drużynowych i indywidualnych w każdym meczu widzowie zobaczą rozszerzone informacje odnośnie całych drużyn, jak i pojedynczych zawodników.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.