T-Mobile podpowiada jak odpowiedzialnie korzystać z Internetu i edukować najmłodszych

Opublikowano: 2016-02-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-cyfrowy-swiatInternet stwarza coraz większe możliwości komunikacji i szybkiego dostępu do informacji, pozwalając najmłodszym na szybką edukację i twórczy rozwój. T-Mobile, włączając się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, przypomina co zrobić, by dziecko w sposób odpowiedzialny korzystało z sieci.

W Dniu Bezpiecznego Internetu, T-Mobile przypomina o dedykowanej stronie „W Cyfrowym Świecie”, na której każdy rodzic i opiekun znajdzie przydatne porady dotyczące odpowiedzialnego korzystania z nowych technologii. Na platformie znajdują się liczne informacje i wskazówki, które pokazują, jak w przystępny sposób można uczyć dzieci o zasadach bezpieczeństwa w Internecie.

Działanie edukacyjne wspiera usługa „Dzieci w Sieci”, dzięki której rodzice zyskują większą kontrolę nad tym, co dzieci przeglądają w Internecie. Aplikacja dostarcza opiekunom wiele praktycznych rozwiązań, m.in. pozwala określić, jakie strony może odwiedzać ich dziecko oraz w jakich godzinach ma dostęp do Internetu. W ramach usługi kontrolą rodzicielską mogą zostać objęte wszystkie urządzenia (smartfony, tablety), które łączą się z mobilną siecią T-Mobile. Ochrona dotyczy konkretnego numeru, niepotrzebne są więc dodatkowe aplikacje na telefonie czy komputerze dziecka. Z usługi mogą skorzystać wszyscy klienci w cenie 4.99 zł miesięcznie.

T-Mobile zapewnia ponadto swoim klientom możliwie najlepszą ochronę przed nadużyciami, o czym świadczy przyznany w styczniu 2016 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej certyfikat „Bezpieczny Internet”. Dokument stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa świadczonych przez operatora usług internetowych.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.