T-Mobile podsyca oczekiwanie na Samsunga Galaxy S6 swoją graficzną zapowiedzią

Opublikowano: 2015-02-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxys6-render-2Nie tylko Samsung pomalutku i skutecznie dawkuje informacje o nadchodzącym flagowym smartfonie. Dołączył do niego T-Mobile, który na swojej stronie przyjmuje zapisy do biuletynu o Galaxy S6, ujawniając fragment urządzenia.

Ci, którzy zapiszą się do newslettera będą na bieżąco informowani o smartfonie, gdy zostanie on już oficjalnie pokazany i otrzymają powiadomienie w momencie rozpoczęcia jego przedsprzedaży. Operator już teraz daje pierwszy rzut oka na następce Samsunga Galaxy S5, choć patrząc na grafikę wydaje się, że przedstawia ona wariant Edge, co sugeruje (mniej „agresywne”) zagięcie ekranu. Wiemy natomiast, że Galaxy S6 Edge będzie miał wyświetlacz nawinięty z obu stron, czego niestety na tym zdjęciu nie widać.

news-tmobile-galaxys6-teaserZapowiedź T-Mobile bawi się słowami i nosi bardzo pomysłową nazwę – „Six Appeal”, sugerując jego atrakcyjność wizualną, która w tym przypadku jest połączeniem metalowej obudowy ze znanym z Samsunga Galaxy Note Edge innowacyjnym panelem.

Do konferencji koreańskiego producenta na MWC w Barcelonie pozostał mniej niż tydzień. W trakcie Samsung Unpacked 2015 dowiemy się wszystkiego i po raz pierwszy oficjalnie ujrzymy zarówno Galaxy S6, jak i Galaxy S6 Edge.

Źródło: Android Central

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.