T-Mobile Polska obchodzi 4 lata

Opublikowano: 2015-06-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-wynikiT-Mobile Polska świętuje właśnie swoje czwarte urodziny. Przez ten czas wiele się wydarzyło, a wraz ze zmianami na rynku, zmieniał się również popularny operator.

W ciągu ostatniego roku T-Mobile uruchomił sieć LTE i dwukrotnie od początku zbudował ofertę abonamentową: najpierw oferując w pełni nielimitowane taryfy JUMP!, a teraz taryfy JUMP! Family. Doszło też do gruntownej modernizacji oferty Internetu mobilnego, pre-paid i Mix, a ostatnio zaprezentowano również zupełnie nową, opartą na pakietach danych SmartfoNOWą Heyah.

Operator pochwalił się integracją z GTS Poland i rozwijaniem w obszarze B2B (Business to Business), a także oferowaniem coraz to nowszych usług swoim klientom (i nie tylko) – Strefa T-Mobile w Player.pl, bezpłatne WiFi w pociągach PKP Intercity oraz T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

Telekom zorganizował też drugą edycję Pomocy Mierzonej Kilometrami – jednego z największych projektów społecznych w kraju, za którą otrzymał niedawno tytuł Dobroczyńca Roku 2015. Ponadto, z okazji urodzin T-Mobile przygotował specjalną infografikę, prezentującą garść interesujących faktów.

news-tmobile-4urodziny-1

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.