T-Mobile Polska w czołówce płatników podatku CIT

Opublikowano: 2016-06-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-2T-Mobile Polska znalazł się w pierwszej dziesiątce największych płatników podatku CIT w klasyfikacji spółek z udziałem kapitału zagranicznego w Polsce.

Firma zapłaciła 229.5 miliona złotych podatku dochodowego za 2014 rok i jako jedyna reprezentuje sektor telekomunikacyjny w zestawieniu opublikowanym przez Puls Biznesu, zajmując w nim 6 miejsce.

Od początku swojej działalności T-Mobile Polska inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii oraz budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w naszym kraju. W ciągu blisko 20 lat swojego istnienia, operator zainwestował tu około 24 miliardów złotych, znajdując się w czołówkach rankingów firm wspierających społeczeństwo i gospodarkę. T-Mobile pochwalił się, że o jego dużym zaangażowaniu świadczy też skala płaconych w Polsce podatków, które na przestrzeni ostatnich kilku lat przekroczyły kwotę 6.5 miliarda złotych.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.