T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami - zebrano już 210 tysięcy złotych

Opublikowano: 2016-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-pmk-184 miliony przebytych kilometrów, ponad 500 milionów aktywnie spędzonych minut i więcej niż 4 miliardy spalonych kalorii – to podsumowanie dotychczasowych wyników czwartej edycji akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Tegoroczna akcja właśnie dotarła do półmetka. Od startu włączyło się do niej ponad 720 tysięcy osób. W ciągu zaledwie 59 dni przebyli oni 84 miliony kilometrów, co łącznie zajęło im 348 tysięcy dni, czyli aż 953 lat. Dystans ten wystarczyłby na okrążenie Zimie ponad 2103 razy. Spalone przez uczestników kalorie to z kolei równowartość aż 13.8 miliona burgerów.

Dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu, obecnie w puli akcji znajduje się już 210 tysięcy złotych, a do końca września kwota ta może wzrosnąć aż do miliona złotych.

Czwarty etap akcji był dla uczestników nie lada wyzwaniem – w dwa tygodnie należało pokonać 20 milionów kilometrów, aby kolejne 120 tysięcy złotych trafiło do podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Do pełnego sukcesu zabrakło niewiele, bo zaledwie 200 tysięcy kilometrów. Dlatego też organizatorzy przygotowali specjalne zadanie, które umożliwi zdobycie brakującej kwoty. Jeśli do końca piątego etapu, a więc do 27 sierpnia, uczestnicy opublikują na specjalnym wydarzeniu na Facebooku przynajmniej 1200 zdjęć i filmów pokazujących, jak zbierają kilometry dla dzieci, T-Mobile dołoży 120 tysięcy złotych do puli.

Wyniki kolejnych etapów akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami można śledzić na stronie www.kilometrami.pl oraz na Facebooku i Instagramie.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.