T-Mobile prezentuje najpopularniejsze modele korzystania z sieci

Opublikowano: 2016-04-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wideo

news-tmobile-reklama-2Trwającą obecnie kampania reklamowa T-Mobile doczekała się dodatkowej odsłony, wyróżniającej kilka najbardziej charakterystycznych grup internautów.

We współpracy z zespołem Discovery Media Brand Partnership T-Mobile przygotuje serię filmów promocyjnych, które w ciekawy i lekki sposób dopełniają kampanię promującą najlepszą sieć w T-Mobile. Produkcje zrealizowano w charakterystycznej dla operatora czarno-białej tonacji, połączonej z magentowymi, animowanymi elementami.

Pierwszy ze spotów prezentuje Muzycznych Łowców, którzy nie rozstają się z dźwiękami w słuchawkach, swoje ulubione kawałki trzymają w chmurze, a nowinek poszukują w serwisach streamingowych. Kolejne skupią się na Bestii Mediów Społecznościowych, ProGamerze, Zdalnym Pracowniku i Rodzinie Internetowskich.

Spoty, których powstanie łącznie 5, będą emitowane od 24 kwietnia do końca maja bieżącego roku na kanałach Discovery Channel, TLC, Discovery Science oraz Discovery Turbo Xtra, w serwisach online i na oficjalnym kanale YouTube T-Mobile. Za pomysł i produkcje odpowiada Discovery Media Brand Partnership, zaś kreację przygotowała agencja Leo Burnett.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.