T-Mobile prezentuje nową kampanię reklamową Jump! Family

Opublikowano: 2015-04-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wideo

news-tmobile-jump-family-reklamaT-Mobile wystartował z akcją promującą Jump! Family, której twarzą został ceniony polski aktor – Tomasz Kot. Operator w nowych spotach przekonuje, że dzięki nowym taryfom cała rodzina ma lepiej, bo może rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować do woli już od 30 zł miesięcznie.

Fabuła najnowszego formatu reklamowego T-Mobile oparta jest na scenkach z życia codziennego czteroosobowej, nowoczesnej rodziny. Kolejne spoty – cztery z nich prezentowane w tej odsłonie kampanii – składać się będą na mini serial reklamowy.

Pierwsze spoty będzie można zobaczyć w telewizji już 16 kwietnia. Kreację pzygotowała agencja DDB&tribal, zaś planowanie i zakupem mediów zajął się Starcom. Kampanię telewizyjną wspierają billboardy w całym kraju, działania w Internecie oraz POS w salonach sprzedaży.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.