T-Mobile prezentuje Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w salonach

Opublikowano: 2015-04-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-tmobile-galaxys6-galaxys6edgeOd 2 kwietnia w wybranych salonach i sklepach sieci T-Mobile można obejrzeć najnowsze modele smartfonów firmy Samsung – Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Przedpremierowa prezentacja to okazja do zapoznania się z urządzeniami oraz rejestracji z prośbą o kontakt przez T-Mobile ze szczegółową ofertą. Rozpoczęcie sprzedaży flagowych modeli Samsunga w Polsce zaplanowane jest na 17 kwietnia.

Poniżej lista sklepów i salonów operatora, w których można sprawdzić Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge przed ich oficjalną premierą:

news-tmobile-salony-sklepyPrzypomnijmy, że 1 kwietnia zainteresowani dwoma najnowszymi smartfonami koreańskiego producenta mogli dokładnie zapoznać się z nimi w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.