T-Mobile promuje Jump! proFirma z ofertą dla pracowników

Opublikowano: 2015-05-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #wideo

news-tmobile-jump_pro_firmaJuż 27 maja br. T-Mobile rozpoczyna kolejną odsłonę kampanii reklamowej z udziałem Tomasza Kota i Szymona Piotra Warszawskiego, w której promowana jest oferta Jump! proFirma.

Kolejne odcinki formatu skierowane są do właścicieli małych firm, którzy mogą dołączyć swoich pracowników do Jump! proFirma w promocyjnym abonamencie za 24.99 zł netto. W tej cenie przedsiębiorcy dla swoich pracowników otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci w kraju. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca, który kupując nową lub przedłużając dotychczasową umowę w taryfie Jump! proFirma M lub wyższej zdecyduje się na dokupienie od jednej do trzech dodatkowych aktywacji w promocyjnej cenie.

W kampanii promocyjnej wykorzystywane są dwa spoty: trzydziestosekundowy i piętnastosekundowy, które rozgrywają się w cukierni. Kampanie w telewizji uzupełniają działania w Internecie, radio, mediach społecznościowych oraz BTL w punktach sprzedaży operatora.

Dodatkowy klip dostępny w Internecie:

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.