T-Mobile przedstawia nowe pakiety Jump! na kartę i Mix

Opublikowano: 2015-04-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-jump-ofertaOferta sieci T-Mobile powiększyła się o nowe pakiety usług dla klientów ofert na kartę i Mix, które zawierają w sobie od 2 do 4 usług.

Nowa oferta T-Mobile podzielona została na trzy pakiety – 2 w 1 za 9.99 zł na 30 dni, 3 w 1 za 14.99 zł na 30 dni oraz 4 w 1 za 19.99 zł na 30 dni. W każdym z nich klient otrzymuje nielimitowane połączenia wewnątrz sieci, w tym także do Heyah. Ponadto, cechują się one nielimitowaną ważnością konta. Natomiast Pakiet 3 w 1 oraz Pakiet 4 w 1 oferują dodatkowo 1 GB Internetu. Z kolei tylko w najdroższym są dostępne nielimitowane SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

news-tmobile-oferta-pakiety-jump-1Pakiety mają charakter cykliczny, a to oznacza, że automatycznie odnawiają się co 30 dni. Wystarczy mieć odpowiednie środki na koncie. Co więcej, w każdej chwili można zmienić pakiet na inny.

W nowej ofercie Mix pakiet na start jest predefiniowany w zależności od wysokości zobowiązania, zgodnie z poniższą grafiką.

news-tmobile-oferta-pakiety-jumpW ofercie JUMP! Mix przygotowane zostały dwie propozycje:

  • dla klientów posiadających już własne urządzenie – ofertę z benefitem do doładowania, w której otrzymują bonus 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu np. w ofercie Mix50 użytkownik otrzyma w prezencie łącznie 600 Złotówek do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne.
  • dla klientów potrzebujących nowego urządzenia – ofertę z takimi smartfonami jak Microsoft Lumia 535, Samsung Galaxy Core 2 LTE, czy Alcatel One Touch POP C7.

W segmencie Mix nowa oferta oparta będzie na nowej taryfie Frii Mix z płaską stawką za minutę połączenia w wysokości 29gr.

Klienci korzystający z nowej oferty i lubiący być zawsze on line, otrzymują także do dyspozycji nowe paczki internetowe – Ekstra Internet. W zależności od swoich potrzeb, dodatkowe paczki danych można kupować w dowolnej ilości i w dowolnej kombinacji. Ważność paczki definiuje ważność wybranej oferty, czyli Pakietu 4w1, 3w1 lub 2w1.

news-tmobile-pakiety-internetDla klientów przygotowane zostały dwa startery – z aktywnym Pakietem 4 w 1 za 19.99 zł oraz z włączonym Pakietem 3 w 1 za 14.99 zł.

news-tmobile-startery-4w1-3w1

Obok oferty dla nowych klientów, T-Mobile na kartę ma także atrakcyjną propozycję na przeniesienie numeru z innej sieci. Klient przenoszący numer otrzymuje na miesiąc nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1GB, jak również aż 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz SMS-y i MMS-y do wykorzystania przez 3 miesiące.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.