T-Mobile rozdaje darmowe gigabajty za gole Polaków na EURO 2016

Opublikowano: 2016-06-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-tmobile-lewandowskiT-Mobile, podobnie jak Orange, wystartował z promocją „Gigabajty za Gole”, oferując swoim użytkownikom pakiet danych 1 GB.

Za każdy gol strzelony przez naszych piłkarzy podczas meczów grupowych Euro 2016, wszyscy klienci T-Mobile otrzymają 1 GB za darmo do spożytkowania na dowolny cel. Bezpłatne paczki Gigabajtów za Gola o ważności jednego cyklu rozliczeniowego (abonament) lub 30 dni (oferty Mix i na kartę) można odebrać wysyłając bezpłatnego SMS-a z podanym hasłem na numer opublikowany przez operatora na Facebooku.

Aby uzyskać bonus za gol strzelony przez Polaków w meczu z Irlandią Północną, należy wysłać SMS o treści GOLIRL1 na numer 499. Aktywacja pakietu następuje po 24 godzinach. Promocja obowiązuje do 15 czerwca do godziny 23:59.

Więcej informacji znaleźć można w regulaminie promocji.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.