T-Mobile rozpoczyna trzecią edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami

Opublikowano: 2015-06-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-pomoc_mierzona_kilometramiJuż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, T-Mobile zainauguruje trzecią edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Wszyscy użytkownicy korzystający na co dzień z mobilnej technologii mogą ponownie przyłączyć się do pomagania dzieciom, podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam, a przy okazji zadbać o swoją formę.

Inicjatywa z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością i coraz większym zaangażowaniem uczestników. W tym roku na wszystkich aktywnych użytkowników nowych technologii, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, formę i pomóc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, czekają zupełnie nowe aktywności i wyzwania.

Do akcji może dołączyć każda aktywna osoba, która posiada telefon z GPS. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję – wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazdę na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazdę na rolkach lub na wózku, by dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami i rozpocząć zbieranie kilometrów. Co ważne, nie trzeba być wyczynowym sportowcem, liczy się każdy kilometr, nawet ten w drodze do sklepu, pracy czy na przystanek. Na koniec akcji, podczas wielkiego finału, wszystkie przebyte kilometry T-Mobile Polska zamieni na wsparcie finansowe dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Aby zachęcić jeszcze więcej osób do wzięcia udziału w aktywnym pomaganiu, T-Mobile rozwija w tym roku formułę akcji podkreślając, jak ważne jest dzielenie się pozytywnymi emocjami oraz wzajemne motywowanie do pokonywania kolejnych wyzwań i kilometrów. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Podaj dalej!”, ponieważ lepiej pomagać wspólnie z rodziną, przyjaciómi, a nawet całą społecznością lokalną. Dlatego w tym roku operator zaprasza do udziału także reprezentatów firm i miasta w całej Polsce. Dla użytkowników Facebooka przygotowano nowe wyzwania i aktywności – szczegóły na stronie www.kilometrami.pl.

news-tmobile-pomoc_mierzona_kilometrami-infografikaW tym roku akcję wspierają m.in. Joanna Jabłczyńska, Anna Lewandowska, Beata Sadowska, Monika Kuszyńska oraz Maja Włoszczowska, Aleksandra Goss, Robert Korzeniowski, Michał Kwiatkowski czy Rafał Wilk, którzy będą aktywnie motywować uczestników do podejmowania aktywności sportowej i pomagania dzieciom. Specjalne atrakcje czekają także na mieszkańców miejscowości, do których zawita Projekt Plaża TVN. Odwiedzający strefę Pomocy Mierzonej Kilometrami będą mieli okazję przetestować smartfon Sony Xperia Z3 czy dołożyć kolejne kilometry do wspólnej puli, uczestnicząc w treningach ze znanymi sportowcami i gwiazdami.

Trzecia edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami potrwa od 20 czerwca do 27 września 2015 roku i będzie podzielona na 8 dwutygodniowych etapów, w ramach których odbędzie się 8 wydarzeń towarzyszących Projektowi Plaża TVN.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.