T-Mobile udostępnia nową aplikację do zarządzania kontem użytkownika

Opublikowano: 2015-12-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-aplikacjaT-Mobile Polska wprowadza właśnie nową aplikację do samodzielnego zarządzania kontem – Mój T-Mobile. Dzięki niej można sprawdzić bieżące koszty, ilość minut w pakiecie czy doładować konto prepaid jednym kliknięciem w telefonie.

To nie wszystkie funkcjonalności. Klienci mają również dostęp do wyciągu za ostatnią fakturę i aktualnych bilingów. Aplikacja pozwala też na zarządzanie dodatkowymi pakietami oraz ustawianie limitu wydatków na Internet w roamingu.

Mój T-Mobile zastępuje dostępną obecnie aplikację MiBOA. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android zostaną automatycznie powiadomieni o oczekującej aktualizacji w ciągu kilku dni. Klienci mają możliwość samodzielnej instalacji programu przez sklep Google Play. Dla urządzeń z systemami iOS i Windows nowa aplikacja zostanie udostępniona w przeciągu kilku tygodni.

Aplikacja jest skierowana do wszystkich abonentów i użytkowników taryf Mix, T-Mobile na Kartę i Heyah.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.