T-Mobile uruchamia nową stronę dla biznesu

Opublikowano: 2015-08-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-biznesT-Mobile Polska uruchomił stronę dla klientów biznesowych, na której przedstawia portfolio usług teleinformatycznych, a także dzieli się z nimi doświadczeniem, wiedzą oraz trendami, które pokazują jak technologie mogą zmieniać sposób działania przedsiębiorców i dużych firm.

Powstanie nowej strony www.tmobile.pl/biznes jest kolejnym widocznym elementem sukcesu integracji T-Mobile Polska z GTS Poland. Operator w wyniki integracji rozbudował swoją ofertę o bogate portfolio usług teleinformatycznych i zyskał nowe kompetencje, dzięki temu oferując klientom biznesowym kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne.

Poprzez stworzenie strony dla biznesu, T-Mobile zamierza wyrazić swoje zobowiązanie do bycia nie tylko usługodawcą, ale przede wszystkim partnerem i doradcą biznesowym, który dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, towarzyszy przedsiębiorcom przy podejmowaniu ważnych decyzji, jakimi są inwestycje w rozwiązania telekomunikacyjne oraz IT. Nowa strona została przygotowana z myślą o przedstawicielach dużych i średnich firm. Przedsiębiorcy znajdą na niej m.in. informacje na temat oferowanych przez T-Mobile rozwiązań teleinformatycznych, przykłady ich zastosowania i wpływ na biznes czy też opisy realnych sytuacji.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.