T-Mobile w Rumunii!

Opublikowano: 2014-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #wyniki / raporty

news-tmobile-logoRumunia jest dwunastym krajem w Europie, w którym pojawi się marka T-Mobile. Zastąpi dwóch tamtejszych lokalnych operatorów.

Niemiecki operator T-Mobile należący do koncernu Deutsche Telekom kontynuuje ofensywę na europejskim rynku. Telekom zza naszej zachodniej granicy właśnie ogłosił, że od września 2014 roku dwie rumuńskie marki – Cosmote i Romtelecom – zostaną połączone i zmienią nazwę na jedną – T-Mobile.

Na razie nie wiadomo do końca, czy nowa marka będzie nosiła pełną nazwę T-Mobile czy też w skrócie T (z takim logo usługi niemieckiego operatora są oferowane w Polsce).

Rumunia jest już 12 krajem w Europie, w którym na rynku telekomunikacyjnym będzie obecny T-Mobile. Przypomnijmy, że w Polsce T-Mobile rozpoczął swą działalność w czerwcu 2011 roku, przejmując markę Era. Dzisiaj według danych podawanych przez tego operatora z jego usług korzysta ponad 15 milionów użytkowników w naszym kraju, a sieć T-Mobile należy do największych na polskim rynku (obok Orange, Play i Plusa).

Źródło: Romania-Insider

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.