T-Mobile wprowadza ofertę MIG JUMP! dla osób niesłyszących

Opublikowano: 2015-06-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #abonamenty #pakiety / usługi

news-tmobile-mig_jump-oferta-2T-Mobile we współpracy z Migam.org, wprowadza dedykowaną ponad 470 tysiącom niesłyszących i 2 milionom niedosłyszących Polaków ofertę MIG JUMP! Zawarto w niej duży pakiet danych, specjalnie dobrane urządzenia i dostęp do aplikacji tłumacza języka migowego.

W ramach dedykowanej oferty MIG JUMP! T-Mobile oferuje 25 GB miesięcznego pakietu danych do wykorzystania, co pozwoli niesłyszącym osobom swobodnie korzystać z komunikatorów internetowych oraz aplikacji do widerozmów bez płacenia za niewykorzystane minuty. Oferowane w taryfie tablety i telefony z LTE i kamerami umieszczonymi z przodu, dostępne już od 9 zł, zostały wybrane specjalnie pod kątem niepełnosprawnych użytkowników. Abonament w nowej taryfie wynosi 79.99 zł miesięcznie (dla klientów T-Mobile 69.99 zł) przy zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Oferta MIG JUMP! będzie dostępna także wraz ze specjalną aplikacją Tłumacz Migam – tłumacz języka migowego online, dzięki której osoba niesłysząca może bez przeszkód komunikować się w każdym miejscu z każdym. Tłumacz Migam ma pomóc nie tylko w korzystaniu z telefonu czy tabletu, ale także ułatwić komunikację we wszystkich salonach T-Mobile.

news-tmobile-mig_jump-oferta-1Oprócz stworzenia Translatora Migam i dostosowania blisko 140 salonów do potrzeb osób niesłyszących, firmy wspólnie zrealizowały tłumaczenie na język migowy filmu „Wielkie Nadzieje”, który można obejrzeć na kanale Alekino+. Partnerzy pracują także nad dostosowaniem stron internetowych T-Mobile według wymogów WCAG 2.0 oraz nad szerzeniem świadomości na temat komunikacji z osobami niesłyszącymi.

Z oferty mogą skorzystać osoby posiadające zaświadczenie o niepełnosprawności. Oferta jest dostępna w salonach T-Mobile.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.