T-Mobile wspiera Fundację AKOGO? nowymi komputerami i kartami SIM

Opublikowano: 2016-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-polska-1T-Mobile po raz kolejny udostępnia nowoczesne technologie by pomagać podopiecznym Fundacji „AKOGO?”. Operator przekazał sprzęt technologiczny, który zostanie wykorzystany do pomocy osobom przebywającym w śpiączce po ciężkich urazach głowy.

Nowoczesne laptopy oraz karty SIM z szybkim Internetem od T-Mobile mają ułatwić pracownikom Fundacji realizację ważnych projektów i codziennych zadań, w tym koordynację innowacyjnych operacji, a także prowadzenie działań naukowych i zajęć edukacyjnych. W najbliższym czasie Fundacja rozpocznie współpracę z Fujita Health University, w ramach której przeprowadzone zostaną nowatorskie zabiegi wszczepienia stymulatorów osobom w śpiączce, które zwiększą szansę pacjentów na wybudzenie się i powrót do normalnego życia. Mobilny sprzęt od T-Mobile umożliwi sprawną komunikację i koordynację działań pomiędzy ośrodkami medycznymi w Warszawie, Olsztynie i Japonii, w tym do medycznej kwalifikacji do zabiegów i konsultacji z japońskimi medykami.

(…) Dzięki takiej pomocy możemy sprawniej działać, a stała współpraca z partnerami umożliwia nam z nadzieją bezpiecznie planować kolejne działania na rzecz osób w śpiączce. Wybudowaliśmy klinikę “Budzik” dla dzieci, gdzie wybudziło się 26 pacjentów. Teraz walczymy o uruchomienie programu leczenia dorosłych chorych ze śpiączką i utworzenie dla nich oddziałów wybudzeniowych na wzór „Budzika”. Rozpoczynamy międzynarodowe projekty związane nowatorskimi metodami wybudzania osób w śpiączce (stymulacja układu nerwowego, wykorzystanie komórek macierzystych). 

Do skutecznego działania potrzebujemy sprawnego i mobilnego sprzętu komputerowego. Przekazane laptopy z mobilnym dostępem do sieci internetowej są nam niezbędne do profesjonalnej obsługi projektów związanych z problematyką “śpiączki” w Polsce. Im więcej firm, które dzielą się swoimi produktami, tym nasze działania będą bardziej skuteczne. Zarządowi T-Mobile oraz wszystkim pracownikom serdecznie dziękujemy za życzliwość i przekazywane wsparcie! (…)” powiedziała Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji „AKOGO?”.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.