T-Mobile zaprasza na targi Warsaw Games Week 2016

Opublikowano: 2016-10-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-wgw-2016Między 13 a 16 października w warszawskim centrum EXPO odbędzie się impreza dla fanów gier – targi T-Mobile Warsaw Games Week.

T-Mobile jako sponsor tytularny zadbał przede wszystkim o zapewnienie swobodnej komunikacji i dostępu do Internetu, uruchamiając w swojej strefie targowej bezpłatne Wi-Fi. Zwiedzający będą też mogli wypróbować technologie VR, skorzystać ze stanowisk do gier wideo czy wydrukować w 3D ciekawe gadżety. Ponadto, operator przygotował stoisko, na którym będzie można spotkać znany vlogerów gamingowych. W strefie chillout będzie za to można wypocząć i podładować telefonu, jak również zarejestrować swoją kartę prepaid.

Strefa T-Mobile Polska usytuowana jest w hali 3, w której znajdują się też stanowiska Playstation i Cenegi.

Ubiegłoroczna, a tym samym pierwsza, edycja Warsaw Games Week była prawdziwym sukcesem, przyciągając 19 000 wielbicieli elektronicznej rozrywki, na których czekało ponad 500 stanowisk do testowania premierowych i przedpremierowych gier.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.